מי אנחנו


 

היכרות ממושכת של שנים עם האי, האנשים, האטרקציות והפינות המיוחדות שיש לקו סמוי להציע, צוות מקצועי, אדיב, רציני ומסור, כל אלו יחד עם חזון אמיתי לספק את צרכי התיירות ברמה האישית והפרטית שמים אותנו על המפה כחברה המובילה בתחום התיירות בקו סמוי.

 

Samui2all הוקמה במטרה מוצהרת וברורה לספק שירותי תיירות פרטיים אקסלוסיביים. אנחנו לא עוד סוכנות נסיעות על גלגלים שמוכרת כרטיסי טיסה ומעבורות. הרעיון העומד מאחורי הקמת החברה הוא לתת לתייר את החופש להחליט מה לעשות, מתי, איך, כמה ולמה והכל באופן פרטי לחלוטין בלי שום תלות בקבוצה או בגורם חיצוני אחר.

אנחנו כמובן יכולים ונשמח להציע לכם את האטרקציות, הטיולים, המלונות והקניות כמו כל סוכנות נסיעות אחרת, אבל ההתמחות האמיתית שלנו היא במתן שירות פרטי להכל, טיולים פרטיים ללא תלות בקבוצה, הפקת ארועים פרטיים ברמה מקצועית ביותר והכי חשוב זה שנאפשר לכם שקט ורוגע להנות מהחופשה עצמה בזמן שאנחנו נרוץ, נבדוק ונביא עד אליכם את כל מה שתזדקקו לו מבלי שתצטרכו לעזוב את חוף הים או לוותר על שעת מסאג' מפנק.

השכרת וילות נופש מפוארות ומפנקות, השכרת דירות ובתי קרקע לשהות ארוכה, הפקת ארועים פרטיים לקבוצות, משפחות או חברות, ניהול של פרוייקטים שונים בנדל"ן, בתעשיית הקולנוע והטלויזיה ובכלל.
שרותים מיוחדים הכוללים שינוע מטענים, ליווי מקצועי בהקמת חברה או עסק מקומי, שירותי שיווק, שירותי תקשורת מקומית ושרותי חילוץ והצלה ועזרה ראשונה לתייר.

ניפגש על האי...
 

בברכה,
   צוות Samui2all


 

 
 
 
  מלונות
  וילות נופש
  טיולים פרטיים
  קטנועים/רכבים
  אטרקציות
  חבילות נופש
  דירות לשהייה ארוכה
  טיסות/מעבורות
  הפקת ארועים
  ניהול פרוייקטים
  תיווך נדל"ן
  שירותים מיוחדים

 

טיול 42 איים
1,499
 THB


חבילת נופש זוגית
22,599
 THB


 

 
טקסס הולדם פוקר
מידי ערב בקזינו המקומי

 

 
הקניה באתר מאובטחת באמצעות פייפל, אין צורך בפתיחת חשבון
 
Copyright © 2012 www.samui2all.com - Samui2all - All rights reserved.